Tiziana Terenzi

Logo Tiziana Terenzi

Vůně ohňů – jsou tady... inspirovány cestovními zápisky v notesu s koženým obalem, tak starobylé a hojně nošené, tak jako znalost řemesla domu Terenzi. Parfémy s pamětí a duší dokonale zachycující emoce. Tyto parfémy představují kroky na podivuhodné a pokračující cestě směrem k velkoleposti ohně a pocitům z fantastických zážitků a setkání.

Hypnotická síla a krása ohně je vždy přítomna v našem životě. V ohni každá emoce, každý obraz a každá vůně ožívá a existuje téměř nezávisle na našich myšlenkách.
Parfémy Tiziana Terenzi umí zachytit podstatu okamžiku. Vytvoření těchto extraktů parfému pochází z nikdy nekončící snahy zachytit a uchovat emoce. Tyto parfémy ztělesňují mocnou faustovskou touhu pokusit se zachytit krásné chvíle pomocí neustálého zkoumání svého Já.
Není to parfém, ale skutečná cesta přes emoce a paměť, všechny esence evokující krásné vzpomínky jsou uvězněny uvnitř vzácných molekul tak, aby se navždy vryly do našich myslí.

Tiziana Terenzi v našem katalogu

Nezapomeňte, že vám pomůžeme

Máte zájem o bližší informace?

Prohlédněte si prezentaci našich projektů a realizací

Abyste měli představu, čím se v Kingsbridge zabýváme, připravili jsme pro vás prezentaci privátních projektů, návrhů a realizací.

Stáhnout prezentaci

Jsme tu pro vás

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace